Bardak Altlıkları

Bardak Altlıkları

Bardak Altlığı Baskı Hakkında

Logo baskılı bardak altlığı promosyon ürünü olarak oldukça sık kullanılan bir üründür. Firmalar logolarını, iletişim bilgilerini ya da pazarlama mesajlarını marka kimliğine uygun olarak tasarlayarak bardak altlığı baskı yaptırırlar. Baskısı yapılan bardak altlıkları markanın tanıtımını yapmak ve yeni müşteri kazanmak için promosyon olarak dağıtılır. 

Markanızın logosunun bulunduğu bardak altlıkları evlerde, ofislerde ve restoran / kafelerde kullanıldıkça daha fazla insana ulaşarak tanıtımınızı yapmaya devam eder. Bu nedenle firmanıza yapacağı katkı düşünüldüğünde bardak altlığı baskı ürünü oldukça karlı ve başarılı bir üründür.

Pek çok farklı bardak altlığı çeşidi bulunmaktadır. PVC bardak altlığı ve karton bardak altlığı fiyatının da uygun olmasının etkisi ile en çok satılan bardak altlığı çeşitleridir. Mantar bardak altlığı ise şıklığı ve kullanım ömrünün çok daha fazla olması sebebiyle markanızı en iyi temsil eden üründür. Siz de tasarımınıza en uygun bardak altlığı modelini seçerek siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Vereceğiniz baskılı bardak altlığı siparişleriniz ise en kısa sürede üretilerek adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Türkiye'nin en büyük online matbaası ATLAS OZALİT REKLAM ile bardak altlığı çeşitlerinin yanı sıra yüzlerce matbaa ve baskı ürününü 6 taksit ve uygun fiyat avantajları ile sipariş edebilirsiniz.

Baskılı Bardak Altlığı Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Hangi bardak altlığı modelini seçeceğinize karar verirken nerede ve nasıl bir tasarımla kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.
  • Verilen yüksek adet siparişlerinizde fiyatın çok daha uygun olacağını unutmamalısınız. Bu nedenle ileriye dönük ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak yüksek adetlerde sipariş vermeyi düşünebilirsiniz.
  • Bardak altlığı tasarımlarınızı hazırlarken ürün sayfalarında bulunan ücretsiz şablonları kullanmalı ve içerisinde yer alan bilgileri dikkatli şekilde okuyarak tasarımınızı hazırlamalısınız.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Promosyon Bardak / Kupa Baskı Ürünleri

Firmaların bilinirliklerini artırmak ve kurumsal imajlarını iyileştirmek için sıklıkla kullandıkları baskılı bardak, kupa ve mug ürünleri uygun fiyatlarla Atlas Ozalit Reklam'da! Karton Bardak, Termos Mug, Standart Kupa Bardak, Renkli Kupa Bardak, Sihirli Kupa Bardak ve Çay/Kahve Fincanı firmanız için tercih edebileceğiniz baskı ürünlerinden sadece bazıları. Bu baskı ürünleri ile firmanızı herkese duyurabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Promosyon bardak ürünleri diğer promosyon ürünlerinden farklı olarak günlük hayat içerisinde sürekli kullanılır. Bu da markanızın daha fazla göz önünde olarak daha fazla kişiye ulaşabilmesi anlamına gelir. Siz de markanızı öne çıkarmak için size en uygun bardak baskı ürününü Türkiye'nin en büyük online matbaası Atlas Ozalit Reklam'dan uygun fiyat gibi avantajlarla hemen sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünleriniz ise en kısa sürede basılarak adresinize kargo ile gönderilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.